جمعه, 26 مهر 1398
عنوان : پیام تبریك شهردار ماكو بمناسبت فرا رسیدن سال نو
کد خبر : ۳۳۹۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ 
ساعت : ۱۰:۱:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال".

بهار از راه می رسد و طبیعت با ترنم دل انگیز باران جان دوباره می گیرد و حیات نو آغاز می کند تا یکبار دیگر در فصل شکفتن و شکوفائی نغمه روح بخش تبارک الله احسن الخالقین در سرسرای خلقت طنین انداز شود، تازگی طبیعت و آغاز سال نو ، گذر عمری کوتاه از انسان را، یادآوری می کند تا که با نیم نگاهی بر رفتار و اعمال گذشته، فردائی روشن را رقم بزنیم. توفیق سالی دیگر از خدمت به مردم سپری شد سالی که فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کردیم و امیدواریم آنچه که انجام گرفت توانسته باشد گوشه هایی از انتظارات بحق شما مردم قدر شناس را فراهم نموده باشد.

خداوند متعال راشاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا درگذر ایام، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک  نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجده شکر به درگاهش به جای آوریم.

در آستانه سال جدید ضمن قدردانی از تلاش خستگی ناپذیر مجموعه خادمین مردم و مشارکت همه جانبه مردم شریف برای رسیدن به شهری آباد، امیدواریم در سال نو با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و یاد شهیدان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری، همه تلاش خویش را برای ارتقای سطح رضایت مندی مردم و خدمت صادقانه به نظام مقدس اسلامی بکار گیریم. اینجانب یاد، نام و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امام شهدا و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این خطه را گرامی داشته و فرارسیدن عید سعید نوروز را به همه ی مردم شهرستان ماکو صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم. از خداوند مسئلت دارم تا در این ایام فرخنده و خجسته، همراه با نور ایمان و اندیشه های نو و احسن حال، توفیق و شادکامی هرچه بیشتر به مردم عزیز به خصوص مردم شریف شهرستان ماکو عطا نماید.

 

                      نعمت محرم پور قلعه جوقی

                                     شهردار ماکو

 

 

                                                                                               


تعداد بازدید : 90

بازگشت                    نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0