چهارشنبه, 9 مهر 1399
عنوان : جلسه تجلیل از خبرنگاران در دفتر شورای اسلامی شهر ماكو برگزار گردید.
کد خبر : ۳۴۱۸
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ 
ساعت : ۱۰:۳۱:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ماکو ، خیام احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ماکو در جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان با گرامیداشت یاد شهدای عرصه رسانه گفت : خبرنگاران در کمال مظلومیت خود درجهت انعکاس اخبار به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند.

🔻 واحد داداش زاده عضو شورای اسلامی شهر ماکو نیز با قدردانی از حضور خبرنگاران در تمام عرصه های خبری عنوان داشت : باید از تمام ظرفیت های خبرنگاران شهرستان در امر اطلاع رسانی عملکرد شهرداری استفاده کنیم و این خدمات باید به صورت متقابل صورت گیرد.

🔻 علی اسماعیل زاده عضو شورای اسلامی شهر ماکو نیز افزود : خدمت در قلم زدن یک کار ستایش شدنی می باشد و ارزش جامعه خبری ستودنی است و امروز باید از زحمات بی شائبه خبرنگاران زحمت کش تقدیر و تجلیل کرد.

🔻 علی یوسفی شهردار ماکو نیز ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : هیچ وقت با انتقاد سازنده مقابله نمی کنیم ، چرا که اعتقاد داریم با انتقاد سازنده یک قدم به جلو حرکت می کنیم.

🔻 شهردار ماکو با اشاره به فعالیت های این شهرداری افزود : طرح ساماندهی صنوف مزاحم ، نمایشگاه های خودرو و ... در زمینی بالغ بر ۳۵ هکتار در اولویت کارهای شهرداری به زودی اجرایی خواهد شد.

🔻 یوسفی در مورد تعریض خیابان امام خمینی ( ره ) نیز بیان نمود بیش از ۲۷ میلیارد تومان برای تعریض خیابان امام ماکو طی دو ماه گذشته تخصیص یافته است و تا پایان شهریور ماه جاری مصالحه تا سه راهی بانک ملی پایان می یابد.

🔻در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از تلاش ها و زحمات خبرنگاران و مدیران مسئول نشریات محلی شهرستان ماکو تجلیل بعمل آمد.


تعداد بازدید : 4

بازگشت                    نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0